MÖBLER / Skåp & hyllor / Stringhylla 9614068
*
nr 961 4068
Stringhylla
6 hyllplan
Utrop:
800 kr
Såld:
1.100 kr
Sista tid för bud online:
måndag 11 maj 2015
kl 20:39:54
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
6/5 18:05:57
1
600 kr
6/5 20:07:50
2
1.000 kr
11/5 19:02:09
3
Vinnande bud
- Tema
11 maj
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.
Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: skåp stringhylla
-
6202 Bokhylleserie
Bertil Fridhagen (1905-1993), Sverige. Bodafors, s..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
6 maj kl 19:59
-
6029 Etagebord
vitmålat. Bredd: 63 cm. Djup: 34 cm, höjd: 80 cm
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
6 maj kl 18:45
-
5104 Hörnskåp
höjd: 235cm
Auktionen avslutas
i övermorgon
6 maj kl 19:23
-
4331 Hörnvitrinskåp
Karl Johan, björk. Höjd: 202 cm, nyckel
Auktionen avslutas
i övermorgon
6 maj kl 18:47
-
6159 Kryddhylla
Reda. Glasburkar. Bredd: 40 cm. Djup: 20 cm, höjd:..//
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
6 maj kl 19:22
-
5156 Matsalsskåp
Gustaviansk stil, mahogny. Bredd: 125 cm, djup: 47..//
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
6 maj kl 20:30
*
Stringhylla
Läs mer om 50/60-tal
nr 961 4068
Stringhylla
6 hyllplan
Utrop: | 800 kr |
---|---|
Såld: | 1.100 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 11 maj 2015 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
6/5 18:05:57 | 1 | 600 kr |
6/5 20:07:50 | 2 | 1.000 kr |
11/5 19:02:09 | 3 | Vinnande bud |
- Tema
11 maj
50/60-tal
PÃ¥ detta tema har vi samlat vackra och spännande föremÃ¥l frÃ¥n 1950-talet och 1960-talet.Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: skåp stringhylla
-
6202 Bokhylleserie
Bertil Fridhagen (1905-1993), Sverige. Bodafors, s..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
6 maj kl 19:59 -
6029 Etagebord
vitmålat. Bredd: 63 cm. Djup: 34 cm, höjd: 80 cm
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
6 maj kl 18:45 -
5104 Hörnskåp
höjd: 235cm
Auktionen avslutas
i övermorgon
6 maj kl 19:23
-
4331 Hörnvitrinskåp
Karl Johan, björk. Höjd: 202 cm, nyckel
Auktionen avslutas
i övermorgon
6 maj kl 18:47 -
6159 Kryddhylla
Reda. Glasburkar. Bredd: 40 cm. Djup: 20 cm, höjd:..//
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
6 maj kl 19:22 -
5156 Matsalsskåp
Gustaviansk stil, mahogny. Bredd: 125 cm, djup: 47..//
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
6 maj kl 20:30